Zyle Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  69
BIOGRAFIA: Zyle Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike. Në vitin 1989, Zyle Krasniqi publikon albumin "S'ka Djal Nane Që Shkel Kosovën". Në vitin 2005, Zyle Krasniqi publikon albumin "Qëndresa"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Servete Krasniqi

Sala Bekteshi

Hidajete Miftari (Hida)

Edita Gashi

Lendita Selimi

Shpresa Gojani

Vlora Duraku

Lumturie Axhami

Shqipe Kastrati

Irma Gurakuqi


Tags: Zyle Krasniqi, Dermaku

Krijo Një Kartolinë