TEKSTESHQIP

Zyle Krasniqi
Çka Po Quhet Shqiptari
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çka Po Quhet Shqiptari" kënduar nga Zyle Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky krijim muzikor vjen në tregun e gjerë të muzikës i kompletuar nga sfera vizuale me videoklip muzikor, i cili u publikua më 8 Prill 2013.