TEKSTESHQIP

Zyle Krasniqi
Kullat Tona Me Bedena
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kullat Tona Me Bedena" kënduar nga Zyle Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 10 Prill 2013, Zyle Krasniqi publikon videoklipin "Kullat Tona Me Bedena".