TEKSTESHQIP

Zyle Krasniqi
Moj Shqipëri Po Të Thërret Kosova
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Shqipëri Po Të Thërret Kosova" kënduar nga Zyle Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky krijim muzikor është sjellë tek fansat i plotësuar me profesionalizëm edhe me një klip muzikor, i cili u publikua më 8 Prill 2013.