TEKSTESHQIP

Zyle Krasniqi
Një Sevda
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Një Sevda" kënduar nga Zyle Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor finalizohet para një audience më të gjerë i përpunuar bukur edhe me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 8 Prill 2013.