TEKSTESHQIP

Zyle Krasniqi
Po Flet Gjallica
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Flet Gjallica" kënduar nga Zyle Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor përcillet i kompletuar shumë bukur me një videoklip muzikor, i cili u publikua më 7 Prill 2013.