TEKSTESHQIP

Zyle Krasniqi
N'qifteli Me Knu Pej Malli
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'qifteli Me Knu Pej Malli" kënduar nga Zyle Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Zgjerohet videoteka e muzikës shqiptare, sepse krijimi muzikor është paraqitur online i ilustruar me mjaft shije edhe me një videoklip, i cili u publikua me datë 10 Prill 2013.