teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
BiografiaTags: Enis Bytyqi
  • Rrjetet Sociale:
  • Official Facebook Profile
  • Official Instagram


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.3 / Votuan:  338


Enis Bytyqi
Mosha: 26 Vjeç
Ditëlindja: 03 Mars 1990
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Këndon kryesisht: Pop + Popullore

Enis Bytyqi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Enis Bytyqi nga nje familje nga Ferizaj. I suksesshem ne fushen e muzikes. Nje djale edhe pse ne nje moshe te re pervec muzikes ka hobi dhe profesione te tjera. Kenga me e suksesshme e tij eshte "Ani ani", e cila ka bere klikime te shumta.

» Dërgo Korrigjime »


Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti


Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto