A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
KidaTags: Kida, Kidda
Vendlindja: Rahovec    Jeton dhe vepron në        Mosha: 19 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Shigjetari  
Kida është një këngëtare shumë e njohur, që këndon muzikë pop. Këngëtarja e re Orhidea Latifi eshte e njohur ne publik me emrin Kida. Ajo eshte pjesë e OnRecords, është bërë e njohur për publikun në performancën e saj në skenën e koncertit të DMX të mbajtur kohë më parë. Ajo ka debutuar në skenën muzikore me këngën “Murder”, videoklipi i të cilës ka skena pikërisht nga ky koncert. Këngën e kanë realizuar Zzap n’ Chriss, kurse teksti është shkruar nga Soulkid. Ne Prill 2014, Kida publikoi videoklipin e sa... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Kida ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.3 / Votuan:  2124 :: Boni Zo ::  
 :: Uh Baby ::  
 :: S'ki Ide ::  
 :: Ja Kemi Nis ::  
 :: Murder ::  
 :: M'ke Rrejt ::  
 :: O'najr ::  
 :: Rikthejm Na ::  
 :: Mi Amore ::  Loading...Kalendari
23/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Diellza Kolgeci
Diellza Kolgeci
39 vjeç
Xheroo
Xheroo
31 vjeç

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Dafina Zeqiri

  Majki

  Capital T

  Gent Fatali

Voto