teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Mimoza ShkodraTags: Mimoza Shkodra
Vendlindja: Prishtinë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 32 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Akrepi  
Mimoza Shkodra është një këngëtare shumë e njohur, që këndon muzikë pop. Mimoza Shkodra është një këngëtare kosovare e njohur për këngët "Ndarja", "Burrat nuk Jane SI TI" dhe "Pare Pare". 2011 ajo publikoi këngën "Ndarja" e cila ka arritur sukses të madh. Gjatë verës së vitit 2012, ajo bashkëpunoi me këngëtarin Seldi Qalliu dhe ata se bashku arriten shum sukses me ate kenge "Pare Pare".... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Mimoza Shkodra ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  678Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: E Urrej ::  
 :: Ndarja ::  
 :: Fllad Veror ::  
 :: Me Doje Ti ::  
 :: Ki Me Ni ::  
 :: Qelibar ::  
 :: Pika Ime E Nxehte ::  
 :: E Ke Nje Vend ::  


Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti


Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto