teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
BiografiaTags: Mimoza Shkodra
  • Rrjetet Sociale:
  • Official Instagram
  • Official Facebook Profile


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  680


Mimoza Shkodra

Vendlindja: Prishtinë  
Jeton dhe vepron në  
Mosha: 32 Vjeç
Ditëlindja: 26 Tetor 1984
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Këndon kryesisht: Pop
Rryma të tjera: Popullore Moderne

Mimoza Shkodra është një këngëtare shumë e njohur. Mimoza Shkodra është një këngëtare kosovare e njohur për këngët "Ndarja", "Burrat nuk Jane SI TI" dhe "Pare Pare".
2011 ajo publikoi këngën "Ndarja" e cila ka arritur sukses të madh. Gjatë verës së vitit 2012, ajo bashkëpunoi me këngëtarin Seldi Qalliu dhe ata se bashku arriten shum sukses me ate kenge "Pare Pare".

» Dërgo Korrigjime »

Punuan Biografinë:  Agnnesa    qlirche  

Kalendari
28/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Big Mama
Big Mama
31 vjeç
Morena Dyli
Morena Dyli
27 vjeç
Enver Petrovci
Enver Petrovci
63 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Taylor Swift

  Katy Perry

  Rachel Platten

Voto