teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
News

Unikkatil Publikon Këngën Më Të Re


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.7 / Votuan:  9

[15-02-2016]
Reperi i njohur shqiptar por që jeton & vepron prej shumë vitesh në Amerikë, ka publikuar këngën e tij më të re bashk me Kobran, antarin tjetër të label-it T.B.A.

Kënga titullohet "Ndryshe" dhe është publikuar në versionin Lyrics Video në youtube.

Kjo këngë vjenë pas një pauze të gjatë të Unikkatilit në tregun shqiptar.

Këngën mund ta gjeni edhe me tekst mundësuar nga teksteshqip.com.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Kobra - Ndryshe (Feat.Unikkatil) [Teksti dhe Klipi]
Kalendari
28/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Big Mama
Big Mama
31 vjeç
Morena Dyli
Morena Dyli
27 vjeç
Enver Petrovci
Enver Petrovci
63 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Taylor Swift

  Katy Perry

  Rachel Platten

Voto