Më mbaj mend (për 1 muaj)

00 Genti - Genti Ecen Vete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2


Nen dritat e kuqe te nje dhome
Thika shoh cdo nate
Mes permes zemres se pafajshme
Trupit persegjate
Kjo qe une tregoj esht nje histori
Nje histori e vertete
Per ty ai ajo e ata ato
Qe n'mend me kane mbete

Jo nuk dua te te blej
Jo nuk thirra hej hej hej
Sdo te ndalem asnjehere
Do i vras te gjithe menjehere

E vitet iken pa meshire
Nuk e di perse
Dhe kujtimet iken larg
Sa thashe 1 2 3
Do kendoj e do therras
deri ne mesnate
E pastaj do bisedoj
Tradhetine gjate
00 Genti
Publikimi: 16/04/2006
Festivali: Top Fest 3


00 Genti - Genti Ecen Vete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Genti Ecen Vete".
3. Video është e këngës "Genti Ecen Vete", por nuk këndohet nga 00 Genti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 00 Genti:


Komente 0