Më mbaj mend (për 1 muaj)

00 Genti - Ora N'form Lule Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1


Me prek me bej te fluturoj
Pa fjale hija do te mbese
Qello si babi yt njelloj
Nje jave dhe emri do ju vdese
Do ju vdese
Me prek korniza eshte vrare
Njesoj ne diell dhe ne shi
Vendos kuroren ne sirtar
Dil jasht me masken bardhe zi
Bardhe e zi

Detin ne gote ma sjell
Boten ne dore mbaj
Mos harro se nga je
Diellin me ty ndaj

Ne vjeshte nje flale qe lapsi shkroi
Me kot as goma dot se heq
S'ka gje mbuloje gjithe me boje
Beso kam pare edhe me keq
Dhe me keq
Lart e posht ne copa i ndare
Mjeshter nuk ka t'me ngjise si me pare
Zemren si top godite perhere
Do behesh pak pis
Ti thuaj esht vere
00 Genti
Publikimi: 01/12/2009
Festivali: Top Fest 7


00 Genti - Ora N'form Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ora N'form Lule".
3. Video është e këngës "Ora N'form Lule", por nuk këndohet nga 00 Genti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 00 Genti:


Komente 0