Më mbaj mend (për 1 muaj)

2Ton & Belah - Goc Pejane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Belah:
Moj goc pejane moj goc maagjike
Shum te deshta prore me ike
Sa shum halle shqetsime treja
Perëndesh goc nga peja

2Ton:
Ti mori goc pejane
Qe rrin tirane kuku qa mbone
Mos vet oj nane
Si tpash ty fola, ola
Njoftova dhe dola, dola
Baby You look so pretty
Si ti ska ncity
Ti e dridh token
E Ti ma dridh shpirtin
Me ty mir nina nina
Fell veten e shtina shtina

Belah:
Von der skyline bis in die favela
Zum spotline hier kennt dich Jeder
Vallah sogar meine mama
Moj goc pejane moj goc maagjike
Shum te ddeshta prore me ike
Sa shum halle shqetsime treja
Perëndesh goc nga peja

Baby mos harro
Smuj pa ty po as ti pa mu
A e din zemer sa te du
Hajde hajde zemer bohum toke
Rrina naten deri vone
Hajde afer zemer mos hum kohe
Po du met pa e po du met prek

2Ton:
Von der skyline bis in die favela
Zum spotline hier kennt dich Jeder
Vallah sogar meine mama

Belah:
Moj goc pejane moj goc magjike
Shume te deshta prore me ike
Sa shum halle shqetsime treja
Perëndesh goc nga peja


Ky tekst u dërgua nga AGNESA ISENI   Arta1ahmeti2Ton & Belah
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/06/2022
Video Produksioni: XL Films
Orkestrimi: Qelik Lipa & Btm-Soundz
Master: Lex Barkey2Ton & Belah - Goc Pejane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Goc Pejane".
3. Video është e këngës "Goc Pejane", por nuk këndohet nga 2Ton & Belah.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 2Ton:


Komente 0