TEKSTESHQIP

2Ton
Mama
Lyrics

E kom dasht o MAMA
Me krejt zemren tem
Skom besu qe ndahna
Skom besu qe m`rren per qdo sen

E kom dasht o MAMA
Me krejt zemren tem
Skom besu qe ndahna
Skom besu qe m`rren per qdo sen

Skom as HATE as DASHNI ma sem ka met
Senet po menoj jon bo njejt
Cdo sen e ndryshove shum shpejt
E dhezi 1 cigare e pi e rri
Skishe pas marre une tash pe di
Llafe turlifare po fol n`shoqni
Deri te une ti po don me mrri

Merru ti me mu
Merru ti me mu
Un ma nuk po du
Mu mar me ty nuk du

E kom dasht o MAMA
Me krejt zemren tem
Skom besu qe ndahna
Skom besu qe m`rren per qdo sen

E kom dasht o MAMA
Me krejt zemren tem
Skom besu qe ndahna
Skom besu qe m`rren per qdo sen

Une tash jom shum mir
Po ti ku po jet?
Keq per ty mu pom vjen
Po e ke lyp vet

Mos kqyr ku rri
Mos kqyr ku jom
Mos thuj pse e bon po me tjeter kon
Ty mos ta nin ma un qa boj
Se qa menon ti ma se menoj

Merru ti me mu
Merru ti me mu
Un ma nuk po du
Mu mar me ty nuk du

E kom dasht o MAMA
Me krejt zemren tem
Skom besu qe ndahna
Skom besu qe m`rren per qdo sen

E kom dasht o MAMA
Me krejt zemren tem
Skom besu qe ndahna
Skom besu qe m`rren per qdo sen

DËRGOI:
INFO
Nuk gabojmë kur themi se një rëndësi të veçantë ka fakti që projekti paraqitet tek audienca i realizuar me vlera artistike me klip muzikor, video produksioni i të cilit është përgatitur nga BUG Production. Ky videoklip u publikua me datë 6 Qershor 2023. Kompozimi dhe teksti u përgatit nga vetë artisti, teksa për produksionin audio është kujdesur në studio Unik Beatz.