A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: 2farm është një grup artistësh i njohur. Në Maj 2004, 2farm & Elinara Shehu marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Te Etur"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Kastro Zizo

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Permbi Tepelene

Black Rose

Grupi Tepelenes

Gurra E Picarit

Sazet E Permetit

Grupi I Kavajes

Grupi Riza Cerova

Nihil

We3

Miqesia E Gramshit


Tags: 2farm, 2 Farm, To Farm, Kastro Zizo

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019