A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kastro Zizo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  48
  • Emri i Vërtetë:
  • Klevis Bega
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Kastro Zizo është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai është një nga këngëtarët më interesantë dhe të veçantë të skenës shqiptare. Kastro Zizo është ndër artistët shumë të komentuar, qoftë për projektet e tij muzikore, por edhe për imazhin e krijuar në publik. Me një karrierë të gjatë disavjeçare, Kastro ka një repertor të gjerë këngësh, të suksesshme. E ka nisur karrierën e tij me grupin 2 Farm, me të cilët ka performuar për disa vjet, e më pas vazhdoi të performonte si solist. Kastro ka ardhur p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

2farm

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Komplet-Komplot (2006)

Kështu E Doni Ju!

Ketri, Pula Dhe Njeriu


» Dërgo Një Këngë »

Sick
Porno Days
Naten Kur Flija
Papalove
Maca
My Ex
Kenga E Çajit
Dita Dites
Çuna Dhe Goca
Ajo

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Seldi Qalliu

Ermal Mamaqi

Flori Mumajesi

Bes Kallaku

Alban Skënderaj

Elgit Doda

Ermal Meta

Adrian Gaxha

Shpat Kasapi

Big Basta


Tags: Kastro Zizo, Kastro Xixo, Castro Zizo, Klevis Bega, Dr. Love

Kastro Zizo në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019