Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo - Kështu E Doni Ju!

Kastro Zizo - Komplet-Komplot (2006)

Kastro Zizo - Ketri, Pula Dhe Njeriu (2010)

Kastro Zizo & Vinsmoker - Karantina (2020)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet