Më mbaj mend (për 1 muaj)


2po2 - A Je Single

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Je Single".
3. Video është e këngës "A Je Single", por nuk këndohet nga 2po2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2po2 - A Je Single  (Feat. Vig Poppa)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  58

Këngë e albumit:

"2020"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Vig Poppa

01/12/2016

2016-11-30T23:00:00+00:00[2po2]
TREGOM!
A je single a me naj kon
Kur ti kalon pi palon të ton
Shikimi yt krejt djemt i tranon
Shohin endrra me trupin tan
Hajde tregom vec mu
A kom shanca me tu afru
Fol naj sen se po du me t'ngu
Zoni yt relax o per muu
E ej kush ta fali ty bukurin
Se ke iden sa mir jan ka t'rrin
Flokt e gjata t'leshume mbi shpin
S'pe di qat levizje qysh je ka e bon
Ca ke per rreth per vete pi bon
URGJENT! TREGOM!
A je vet a je me naj kon

Ref.:
TREGOM! A je single a me naj kon
A je single a me naj kon
A je single a me naj kon
TREGOM! A je single a me naj kon
A je single a me naj kon
A je single a me naj kon

[Vig Poppa]
Ama vec pak dashni,
syt e tu jan magji
Sa shum po m'jep knaqsi,
qiellin per ty e mrri
Je je, a po m'don ej eje
Vec tregom ejee
Se un nuk po muj me prit mo
Koha nalet kur ti vjen,
me goj hapur ti po mlen
Vec 1 nat a po ma jep,
se un vec po du me dit oo
I say Heye a po m'don heye
Vec tregom heye,
se un nuk po muj me prit mo

Ref 4x:
TREGOM! A je single a me naj kon
A je single a me naj kon
A je single a me naj kon


Ky tekst u dërgua nga Inaa   imbebe
Më Shumë Këngë Nga 2po2:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet