TEKSTESHQIP

Jetmir
Une Tboj High
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Une Tboj High" kënduar nga Jetmir.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimin dhe okestracionin e kreu Chipsi, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga 3 Treshi.