Më mbaj mend (për 1 muaj)

7Me7 - Ferizaj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ferizaj eshte histori e koheve te reja
ku ndahet lumi e bashkohen zemrat
qytet i rrafshet, ferizaj
ti bondstillin, e ke pran
kalon treni, nis jeten historin
ne jetojme ne ferizaj
shume ndjehen me te medhenje se lyboteni
ne jemi me te forte se treni

Fferizaj eshte histori e re
te gjithe jemi nga ketu por asnje nga ktu se ke
ti je nga atje, ai nga aty,
te gjithe mysafire ne nje vater te re
ku ndahet lumi
ku shihet lyboteni
ku bjen hekurudha, eshte ferizaj
7me7
Publikimi: 20/04/2008


7Me7 - Ferizaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ferizaj".
3. Video është e këngës "Ferizaj", por nuk këndohet nga 7Me7.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 7me7:


Komente 0