A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mentor Haziri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Mentor Haziri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Mentor Haziri e do këngën dhe ajo e shoqëron çdo ne moment te jetes se tij me tingujt muzikore. Ky eshte rok këngëtari Mentor Haziri qe mendon se muzika për të është ushqim i shpirtit. Ka dëshmuar fuqinë e tij në muzikë. Dhe derisa po shijon netët ‘live’ nëpër qytete të ndryshme në vend, Mentor Haziri së shpejti do të vijë me befasi të mëdha në muzikë. PASAPORTA: Gjatësia: 1.75m Ngjyra e syve: E zezë Ngjyra e flokëve: E kaftë Pija e prefer...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Kthjellu

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Profili

SoundCloud

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Edi Krasniqi

Izi

Toni

Hysen Smajli

Astrit Bejta

Fatmir Hoxha

Ergin Brahimi

Adriatik Lota

Monny

Armend Shabani


Tags: Mentor Haziri, Mentori, Kthjellu

Mentor Haziri në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019