Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Action Bronson, Shqiptari I Parë Në Revistën “Xxl”


Nuk ka akoma asnjë votë

[20-12-2012]
Reperi Action Bronson është nominuar në revistën 'XXL' për 'Mixtape-in' më të mirë të vitit.
Revista në fjalë është një nga magazinat më të mëdha muzikore në Amerikë, ndërsa e ka zgjedhur këngën "Blue Chips" të Bronson të hyjë në nominimin për pese 'mixtape-t' më të mira.

Arian Arslani, i njohur me emrin skenik Action Bronson, është një reper shqiptaro-amerikan nga Queensi i New Yorkut, i cili po bën bujë me muzikën e tij.

Aktualisht ai është në një turne në të gjithë Evropën.
 (Telegrafi)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet