Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adalena Seferi - Nuk Mundem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Mundem".
3. Video është e këngës "Nuk Mundem", por nuk këndohet nga Adalena Seferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adalena Seferi - Nuk Mundem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Orkestrimi:

Lil Ami

Teksti:

Adalena Seferi

Komente

Asnjë Koment

08/04/2013

2013-04-08T14:17:11+00:00Nuk mundem!
Dikur ne te dy ishim gjithcka
Si ne te dy thoshin jo nuk ka
Dikur me doje ti me te vertet
Isha gjithcka per ty per mua ishe mbret!

Nuk mund te harroj jo asnje kujtim
Fjalet me te bukura
Qe me dolen mashtrim!
Une smund te jem ashtu sic do ti
Por mund te jem ajo qe te kupton ty

Nuk mund te te them larg me qendro
Nuk mundem me,nuk mundem jooo!
Nuk dua trishtim shpirt te keputur
Dua zemren per te cilen shume jam lutur

Erresira ne trupin tend
Dua te jem ajo qe aq embel te zgjon
Dhe flladi I mengjesit me gjen tek ty
Ishim dikur nje shpirt te dy

Tani me kurre ty sdo te harroj
Se kjo zemer gjithnje ndihet njelloje
Dhe pse me une nuk jam me tyyy
Do tjemi bashke ne perjetesi

Nuk mund te te them larg me qendro
Nuk mundem me,nuk mundem jooo!
Nuk dua trishtim shpirt te keputur
Dua zemren per te cilen shume jam lutur


Ky tekst u dërgua nga Vjori Miminllari
Më Shumë Këngë Nga Adalena Seferi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet