A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Adelina Berisha - On Air


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  35

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/05/2011

2011-05-15T00:00:00

Muzika & Orkestrimi:

Zzap And Chriss

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer"

Këngë e albumit:

"What's Your Name?"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2011

Pjesëmarrëse në

VFM 2011


Hands, hands on the air
ju bi çdo here new trend, trend
kan vler si ajo qe ju shtin me dance dance
çdo vere e dimer jam on air, on air

Ti as vet nuk e din pse
ti e kupton ma s'miri
se ma s'miri m'njeh
tpengon qe n'radio m'ngon e n'tv m'sheh
jam per ket sen, yeah
e di qe dhemb yeah, yeah.

Stilin s'ma kopjon
sa ta mson e ndryshon
sa here qe kthehem back
jam ajo qe cash palon
nese sen m'lyp, me gjen neper toplista
ty t'kap kriza kur boj poza per revista

REF 2x:
Hands, hands on the air
ju bi çdo here new trend, trend
kan vler si ajo qe ju shtin me dance dance
çdo vere e dimer jam on air, on air


Sukses çdo here boj, plus e dyfishoj
ndrroj stilin çdo here kur dal
s'lo ven pa pushtu
boj çka s'u kriju
jam famous, m'njohin ka do qe dal

Stilin s'ma kopjon sa ta mson e ndryshon
sa here qe kthehem back
jam ajo qe cash palon
jam ajo qe cash palon

REF 2x:
Hands, hands on the air
ju bi çdo here new trend, trend
kan vler si ajo qe ju shtin me dance dance
çdo vere e dimer jam on air, on air


Ky tekst u dërgua nga Elda   voglushja   vivakosova
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019