Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Berisha - Eren E Saj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eren E Saj".
3. Video është e këngës "Eren E Saj", por nuk këndohet nga Adelina Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Berisha - Eren E Saj  (Feat. Robb Daddy)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  84

Muzika:

Zzap And Chriss

Komente

1 🔥

Featuring

Robb Daddy

05/02/2016

2016-02-05T18:00:46+00:00Robb Daddy:
Si me money pa money a thu a mdon ti tani
Si me money pa money, une e du njejt ty honey
eren e saj e mbaj e mbaj e mbaj
edhe kur e laj e laj e mbaj e nij prap
eren e saj.

Adelina:
shtrengo shtrengo sikur na nuk esht asnjo
jo stlo, jo stlo sikur na nuk osht asnjo.

Robb Daddy:
syte e saj syte e saj i
njoh ti nuk po munesh as une spo tpres
ti dallon si ti asnjo kohen se hupi at
sen mos e meno ska nevoje mu bo e madhe
madhe, kerkujt si kallxoj qe madhe madhe
x2.zemren zemren tanen po du pas temen
qysh koka vesh kejt ngjyra ngjyra sa here
po e kqyri bejbit po i kesh ftyra, e po i kesh
ftyra bejbit se une pe kqyri edhe pse o ngjyra ngjyra
veq po i rri mas miri Si me money pa money a thu
a mdon ti Si me money pa money une e du njejt ty
honey eren e saj e mbaj e mbaj e mbaj edhe kur
e laj e laj e mbaj e nij prap eren e saj.

Adelina:
Shtrengo Shtrengo sikur na nuk osht asnjo
jo stlo jo stlo x2.sikur na nuk osht asnjo
si boj zo vet e lo veq e lo veq e lo
mos Humb kohe sjom si tjerat at sen ti harro
oooooooo afrohu afrohu poooooooo zemren ta dho
x2.ty tpelqen kur keshi mfol ombel te veshi
boten plot me ngjyra ma bon ti bejbe.
oooooooo afrohu afrohu poooooooo zemren ta dho.

Robb Daddy:
Si me money pa money a thu a mdon ti tani?
Si me money pa money, une e du njejt ty honey
eren e saj e mbaj e mbaj e mbaj edhe kur e
laj e laj e mbaj e nij prap eren e saj.

Adelina:
shtrengo shtrengo sikur na nuk osht asnjo jo stlo jo stlo x2.sikur na nuk osht asnjo .


Ky tekst u dërgua nga Shqiprim Hyseni
Më Shumë Këngë Nga Adelina Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet