Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Ismaili - Ujk
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ujk".
3. Video është e këngës "Ujk", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Ismaili - Ujk  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Muzika & Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Teksti:

Adelina Ismaili

Këngë e albumit:

"Diva (Feniks)"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Syte e tij te shkruar
Dine gjithçka per mua
Njohin çdo fshehtesi
Qe ne mua rri.

Aroma e tij e embel
M'perqafon çdo mengjes
Ne at eperqafim do te doja t'vdes.

Ref:
Si ujk me shikon
Si loqke me ledhaton
Te dua e me do...

Si ujk me shikon
Si loqke me ledhaton
E une si qingj i bute
Vi te ti o ujk

Ato duar t'forta
Qe nuk njohin frike
I dua rreth vetes
Çdo nate e çdo dite.

Dua te festoj
Per zemren e tij
Ruaje o Zot
Kete dashuri.

Ref:
Si ujk me shikon
Si loqke me ledhaton
Te dua e me do...

Si ujk me shikon
Si loqke me ledhaton
E une si qingj i bute
Vi te ti o ujk


Ky tekst u dërgua nga  finesa
Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë