Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Ismaili - Shokut Tim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Ti e di se të kam shok
dhe nuk të lë që të zhgënjehesh
Bota është e tillë dhe nuk mundesh vetëm me të, të rrehesh
Ti je ai që je nuk ke as nevojë që të fshehesh.
Ti e di se të kam shok
dhe nuk të lë që të zhgënjehesh

Une dua, të kuptoj dhe jam ajo që do t'ndihmoj
Ndjeshmëria jote mua më lejon të të kuptoj
Që në ty ka dashuri dhe ruhet me shumë besnikëri
Se unë dua tē kuptoj dhe jam ajo që do të ndihmoj

Ref x 2
(Ndiqe zemrën dhe beso
tjetër kush mos e dëgjo
Lumturinë mos e shkaterro vazhdo jetën dhe jeto)

Ti nuk je as pak banal
nëse ndihesh homoseksual
merri gjërat më ndagalë
dhe bëri njerzit me total
se kjo jetë eshte vec e jotja
dhe mund të bësh me të
Cfarë duash se
Ti nuk je as pak banal
nese ndihesh si homosekusal
S'ke nevojë për guxim
se ti je djalë dhe
don djalë tjetër
As i pari as i fundit
Kjo gjë në Botë
është punë e vjetër
Jeto për vete e jo për të tjerët
leri njerzit le të plasin
S'ke nevojë për guxim
se ti je djalë dhe
don djalë tjetër


Ky tekst u dërgua nga Jeta Nimani

Adelina Ismaili - Shokut Tim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shokut Tim".
3. Video është e këngës "Shokut Tim", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:


Komente 0