Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adelina Ismaili - Muri I Berlinit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Muri I Berlinit".
3. Video është e këngës "Muri I Berlinit", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Ismaili - Muri I Berlinit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Ne Jemi Bukuria E Atdheut"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1993

1993-11-30T23:00:00+00:00Muri i Berlinit tungatjeta
qdo kush i ka muret e veta..
gjithkush i don muret e veta
Muri i Berlinit tungatjeta.. (2)

Kështu thotë jeta
Kështu flet Jeta
i drojtoj disa gabime te vjetra, la la la la la la la la la
Po as drini së është Vogëlush
që shkrihen malet sikur prush,,
Drini i bardhë e Drini i Zi
përqafohen si të ishin Fëmijë
Kështu thotë jeta
kështu flet jeta i drejtohem me gabime te vjetra.. la la la la la la la la la la la aaaaaaa ?


Ky tekst u dërgua nga  lumturije   vivakosova
Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë