Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Ismaili - Pse Po Qan Syzeza

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Po Qan Syzeza".
3. Video është e këngës "Pse Po Qan Syzeza", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Ismaili - Pse Po Qan Syzeza  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Muzika:

Remzie Osmani

Teksti:

Adelina Ismaili

Muzika & Orkestrimi:

Haki Krasniqi

Këngë e albumit:

"Prej Fillimit..."

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00Pse Moj Nan Po Qan Syzeza......
Kush Moj Nan E Ka Mashtru......
Zemren Kush Ja Ka Helmu...........
Dashurin Qe E Kerkoj, Kjo Syzeza Ja Dhuroj.........
Po Fatpremi E Shkatroj......
Qoh Moj Nan Tergoj Syzezes, Bukuroshes, Zemer Madh.....
Thuj Moj Nan Mos I Derdh Lotet Se Sat Fati I Ka Ardh...
Gutu Nan Se Ajo Sdi, Perendija E Ka Beku
Si Hyniq Qe Ec Ne Tok, Engjujt At E Kan Shpetu....
Thuj Syzezes Mos Vajto, Po Pret Djali Qe Te Do...
Jeten Don Me Ja Dhuru, Shpirtin Don Me Ja Gezu...
Shi Moj Nan Po Qes Syzeza Lotet Me Dor Po I Fshin Sa E Lumtur Esht Fatlumja, Me Ne Fund Kthehu Ndashurin


Ky tekst u dërgua nga Burhanche
Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet