Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Ismaili - C'ka Te Beje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C'ka Te Beje".
3. Video është e këngës "C'ka Te Beje", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Adelina Ismaili - C'ka Te Beje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"The Best Of Adelina"

Komente

Asnjë Koment

31/12/2001

2001-12-30T23:00:00+01:00Aj ec e une vetem me nje sy e shikoj,se besoj qe do te mundem ti perballoj,koken e ngrita lart dhe vetulla shikoj e une shtryllem-ndryllem per bese kshtu nuk shkone.

Ref: Cka te beje une mos ta verej ate nxehtesi ne trupin time kur kalon ai mos ta ndjej,si te shtirem si te behem me to si te permbahem mos te vrapoj t'ia prke ato floke.

Afer mkalon e behet se pa dashje mprek,kerkon flaje buzeqesh nuk e din se du me vdek,ma len nje lule fshehtas e nuk me tregon,e une shryllem-ndyllem koka po me vlone.

Ref: Cka te beje une mos ta verej ate nxehtesi ne trupin time kur kalon ai mos ta ndjej,si te shtirem si te behem me to si te permbahem mos te vrapoj t'ia prke ato floke. (2x)


Ky tekst u dërgua nga ToNi   Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë