TEKSTESHQIP

Adelina Spahija
Kanagjeqi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kanagjeqi" kënduar nga Adelina Spahija.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i vijës melodike dhe autor i fjalëve të tekstit është Besim Bunjaku, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Ermal Krasniqi.