Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Tahiri - Narcizoid  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Muzika & Orkestrimi:

Robert Bilbilov

Teksti:

Avni Qahili

Video Produksioni:

Tomato

Këngë e albumit:

"Clic Song"

Këngë e albumit:

"Nuk Jam Penduar"

Këngë e albumit:

"Eliksir"

Komente

1 🔥

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Ike ti pa fjale e pa koment,
i rënde eshte çdo moment,
e un sa nuk jam çmend.
Ike ti pa thën as lamtumir
se pate valle vështir në zemer s'ke ti mëshire.

ref.
Narcizoid je patjetër
veten n'qejf e ke,zdo tjetër
narcizoid je,
te pretendoj,s'të takoj.

ref.
Narcizoid je patjetër
veten n'qejf e ke,zdo tjetër
narcizoid je,
te pretendoj,ty s'të takoj.

Tash e di kë e dashuron ti,
se me ke je tani edi shume mire une e di
Tash e di do veten tënde ti,
e mua m'ke mëri,dhe nuk me sheh dot ne sy.

Narcizoid je patjetër
veten n'qejf e ke,zdo tjetër
narcizoid je,
te pretendoj,s'të takoj.

ref.
Narcizoid je patjetër
veten n'qejf e ke,zdo tjetër
narcizoid je,
te pretendoj,ty s'të takoj.

Narcizoid je patjetër
veten n'qejf e ke,zdo tjetër
narcizoid je,
te pretendoj,s'të takoj.


Narcizoid je patjetër
veten n'qejf e ke,zdo tjetër
narcizoid je,
te pretendoj,ty s'të takoj.


Ky tekst u dërgua nga Lina
Më Shumë Këngë Nga Adelina Tahiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet