Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adelina Tahiri - Whisky
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Whisky".
3. Video është e këngës "Whisky", por nuk këndohet nga Adelina Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Tahiri - Whisky  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  28

Muzika & Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Teksti:

Avni Qahili

Këngë e albumit:

"Nuk Jam Penduar"

Këngë e albumit:

"Eliksir"

Komente

Asnjë Koment

19/12/2007

2007-12-19T20:37:43+00:00Tash me frika u tranova
ate nate kur te takova
me shikime m'thoje mua te dua
shum te dua.
Behesha se ste kuptova
dhe aspak nuk reagova
deri sa nuk mu drejtove
nje pije mu ma ofrove e.e.e.e!

Ref: 2X
Wisky porosita
wiski une radhita
wisky deri ne mengjes
dhe të thash Yess...

Ne lokal s'ishim te vetem
nuk e di se si u gjetem
ball per ball te 2 n'banak
e tu bera ty shum merak.
Behesha se ste kuptova
dhe aspak nuk reagova
deri sa nuk mu drejtove
nje pije mu ma ofrove e.e.e.e!

Ref:4X
Wisky porosita
wiski une radhita
wisky deri ne mengjes
dhe të thash Yess...


Ky tekst u dërgua nga  sidorela   albulen
Më Shumë Këngë Nga Adelina Tahiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë