Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Tahiri - Bukuroshi I Mamit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  41

Dua te di se qfare thote endi
ne tiket
me paskanare ti me shemb dhe ne det
ju harroni nje djal qe ska fajtor
ti qdo pendim me mua e ke te kote
ti e ke me mua vetem nje romance
e pastaj do mundesh veq me arrogance
mire i di kto fore qe po i ben ti
ka ka ka o qfar mjeshtri

ref:

Bukuroshi i mamit do te punoje rehat
nuk jam lozonjare punoj vetem ngadale
Bukuroshi i mamit ti kohen mos e humb
qenke lozonjar se mua me vjen turp


Shpesh i sinqert po rri ti qe nuk je
qi paskam qene ne syte e ty e ke
mos u be se je djal ideal
me mua te lutem pak me ngadale
ti e ke me mua vetem nje romance
e pastaj do mundesh veq me arrogance
mire i di kto fore qe po i ben ti

ref 2 :

Bukuroshi i mamit do te punoje rehat
nuk jam lozonjare punoj vetem ngadale
Bukuroshi i mamit ti kohen mos e humb
qenke lozonjar se mua me vjen turp


Ky tekst u dërgua nga Djellza

Adelina Tahiri - Bukuroshi I Mamit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bukuroshi I Mamit".
3. Video është e këngës "Bukuroshi I Mamit", por nuk këndohet nga Adelina Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Tahiri:


Komente 21