Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Tahiri - Haj Moj Adelin Une Kendoj Ma Mire Se Ti (Feat. Diana Tahiri)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  41

Moter moj Adelin une jam si detelin une kendoj me mirr se ti se ne festival do te jem nje mrekulli

Haj moj adelin un kendoj me mir se ti se ne festival do te jem nje mrekulli

haj moj adelin une jom si detelin andaj mos xhelozo mos u bo si une kendo
per vitet qe i kom profesioniste jom di te kendoj di te vallzoj adelines ja kaloj

Haj moj adelin un kendoj me mir se ti se ne festival do te jem nje mrekulli


Ky tekst u dërgua nga RonaAdelina Tahiri
Featuring: Diana Tahiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/03/2012


Adelina Tahiri - Haj Moj Adelin Une Kendoj Ma Mire Se Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haj Moj Adelin Une Kendoj Ma Mire Se Ti".
3. Video është e këngës "Haj Moj Adelin Une Kendoj Ma Mire Se Ti", por nuk këndohet nga Adelina Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Tahiri:


Komente 7