A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Adelina Tahiri - Mos Me Duaj Sot


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  60

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/04/2015

2015-04-06T18:27:14

Muzika & Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Teksti:

Ronela Hajati

Video Produksioni:

Imagine Films

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015


Ti do mshohesh duke ditur
dashurin qe e kam pritur
duaj si mua e mallkoj
te vuaj si mua po njesoj

ohuu dije se kur ike
per ty sisha veq nje mike
dhe me teper smundem dot
osht e kott

Reff :
Mos me duaj sot
jeten se ndalim dot
neser mos u habit ti
kur ta shohesh tjeter njeri

Mos me duaj sot
jeten se ndalim dot
vetem ne kete bot
nuk do shohesh vetem lot

nese duhet po te lutem
me kujto se un me smundem
vetem ftyren time sheh kudo
ama vetem ty te don ajo

dije se kur ike per ty
sisha veq nje mike
dhe me teper
smundem dot osht e kot

Reff :
mos me duaj sot
jeten se ndalim dot
neser mos u habit
kur ta shohesh tjeter njeri

me enderrime nuk kapesh me faj
a duhet duhet duhet ti perngjaj asaj
se jemi ne diten ton te fundit
zemra ime e humbi jooo nuk te doooo

mos me duaj sot
jeten se ndalin dot
neser mos u habit
kur ta shohesh tjter njeri

Reff :
mos me duaj sot
jeten se ndalin dot
neser mos u habit
kur ta shohesh tjter njeri

Mos me duaj sot
jeten se ndalim dot
vetem ne kete bot
nuk do shohesh vetem lot


Ky tekst u dërgua nga Marigona Zogu
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019