TEKSTESHQIP

Adelina Tahiri
Nuk Jam Penduar
Lyrics

-ej cka po bon?
mir,jom n'xhirime te videoklipit ri
t'kerkoj ma von,ajde Cao......

s'të mbaj inat por praaap
se harroj këtë natë,
e pash se një tjetër ke hëëë
pse njëher ti më the
nuk do jetoj pa ty asnjë moment
un refuzoj që ty të fal
un veq kujtoj puthjen që ja dhe asaj

Ref:
Nuk jam penduar nga lotet e tua
sikur nje dite te kthehem
nuk do jem njesoj,
nuk jam penduar nga lotet e tua
sikur nje dite te kthehem
nuk do jem njesoj.

E di edi më nuk më ke
se ti më mir me të do jesh
lotët tek nuk kan efekt
nuk je mëë

pse njëher ti më the
nuk do jetoj pa ty asnjë moment
un refuzoj që ty të fal
un veq kujtoj puthjen që ja dhe asaj

Ref:
Nuk jam penduar nga lotet e tua
sikur nje dite te kthehem
nuk do jem njesoj,
nuk jam penduar nga lotet e tua
sikur nje dite te kthehem
nuk do jem njesoj.

E di edi më nuk më ke
se ti më mir me të do jesh
lotët tek nuk kan efekt
nuk je mëë

Ref:
Nuk jam penduar nga lotet e tua
sikur nje dite te kthehem
nuk do jem njesoj,
nuk jam penduar nga lotet e tua
sikur nje dite te kthehem
nuk do jem njesoj.

DËRGOI: