Adelina Thaçi

Adelina Thaqi Bëhet Nënë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[27-01-2012]
Fiona quhet vajza e sapolindur e këngëtares Adelina Thaçi. Bashkëshorti i saj, publicisti kosovar Bardhyl Metaj e ka bërë publik lajmin në Facebook. Foshnja ka lindur diku pas orës 23:00 në QKUK dhe është në gjendje të mirë. K është fëmija i parë i çiftit të njohur.


Adelina Thaqi Bëhet Nënë


Komente 0