Adelina Thaçi

Adelina Thaqi, Bëhet Ma Vajzë!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-09-2014]
Këngëtarja Adelina Thaqi ka përjetuar një tjetër gëzim të madhë këto ditë. Sot, në muajin e 9-të shtatëzanisë ajo solli në jetë një tjetër vogëlushe të cilën e pagëzuan me merin Melisa.

Lajmin e ka bërë të ditur bashkshorti i saj Bardhyl Meta i cili nëpërmjet një lajmërimi në rrjetet sociale u shpreh kështu: "Sot në ora, 08.55, Zoti na bekoi e pasuroi mua dhe Adelina Thaçi Meta e familjet tona - me nje Princesë të mrekullueshme, kurse Fionen me nje motër - Melisa Meta. Dua të falenderoje në emër të gjithë familjes, Mjeken e mrekullueshme dhe jashtëzakonisht profesionale të QKUK-ës, Dr. Shqipe Fetiun, e cila gjithherë, me natyren e sa, sjelljet dhe kompetecen - na e krijon ndjenjën dhe përceptimin që të ndjehemi më mirë e sigurt në Spitalin tonë Publik - se në çdo spital tjeter të botës..."

TeksteShqip.Com i uron jetë të gjatë Melisës dhe të lumtur familjes Metaj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Adelina Thaqi, Bëhet Ma Vajzë!


Komente 0