Adelina Thaçi

Adelina Thaqi Kritikon Bleonën

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[24-11-2014]
Adelina Thaçi ka dalë kundër Bleonës, duke e komentuar lakuriqësinë e shfaqur mbrëmë në "AMA".Thaçi, këngëtare e dëshmuar në interpretim ka thënë: "Na mbyti Hollywood’i. Qysh s'kemi kufi? Qysh me mendojmë që si të deshën menjëherë i marrin në filma".

Adelina, e ka lavdëruar Rita Orën dhe ka thënë se ajo është nivel i lartë.
 (Indeksonline)

Adelina Thaqi Kritikon Bleonën


Komente 0