Adelina Thaçi

Adelina Mbon Babain E Saj Në Facebook

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-03-2015]
Adelina Thaqi ndonëse jo shumë e rregullt në rrjetet e saj sociale, ajo përdor më së shumti facebook.

Përveq profilit të saj zyrtar që e ka në Facebook ajo ka edhe një tjetër fan page që e mirëmban dhe ai është fan page-i i humoristit Rasim Thaqi - Cima.

Këto ditë Adelina ka paralajmëruar se diksuh ka hapur një tjetër faqe fallco në merin e babait të saj.

Ajo thotë se njerëzit e bëjnë këtë vetëm për të fituar like, andaj duhet të kemi kujdes.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Adelina Mbon Babain E Saj Në Facebook


Komente 0