Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adem Osaj - Nga Mërgimi Vjen Një Fjalë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nga Mërgimi Vjen Një Fjalë".
3. Video është e këngës "Nga Mërgimi Vjen Një Fjalë", por nuk këndohet nga Adem Osaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adem Osaj - Nga Mërgimi Vjen Një Fjalë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/01/2021

2021-01-12T23:00:08+00:00


"Nga Mërgimi Vjen Një Fjalë" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Adem Osaj.
Do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni me tekstin e kësaj kënge.
Videoklipi nga Adem Osaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adem Osaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë