Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - Kush Po Vjen Me Temena Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  24

Dy tre dite pa hy n'pranvere
ni bybyl na ardhka n'dere
po fol nana si rrufe
e lumja une u bana me reje
e lumja une u bana me reje

(Refreni)
Kush po vjen me temena
po vjen nusja marshalla
cilne deren krah e m'krah
hyn n'oborr me bismilah (2)

Nisja tash me def
nisja tash me def (2)
Ishallah per hajr
e me muhabet (2)

Oh moj nuse n'fustan t'bardh
lumja ti te kush ke ardhe
me pas lyp neper dynja
se n'vend mat mire
tybe n'kishe rae
se n'vend mat mire
tybe n'kishe rae

Kush po vjen me temena
po vjen nusja marshalla
cilne deren krah e m'krah
hyn n'oborr me bismilah (2)

Me def me shuplak
me def me shuplak (2)
Ishallah per hajr
edhe me nafake (2)


Adem Ramadani - Kush Po Vjen Me Temena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Po Vjen Me Temena".
3. Video është e këngës "Kush Po Vjen Me Temena", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:


Komente 0