Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adem Ramadani - Jam Ftoh Nga Kjo Jet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Ftoh Nga Kjo Jet".
3. Video është e këngës "Jam Ftoh Nga Kjo Jet", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adem Ramadani - Jam Ftoh Nga Kjo Jet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Nkapixhik Dola Met Pa"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00Po kendoj sot me mall
se jam mbush me vaj
edhe vaji mka shperthy
jo spo muj me ndal
po kendoj sot me mall
se jam mbush me vaj
edhe vaji mka shperthy
jo spo muj me ndal.

refreni 2 her

Kam has ne tradhti
e ndarje pa fjal
jam mbetun ne vetmi
e sun po boj ball
jam ftoh nga kjo jet
nuk ka dashni mo
nuk ka mo fjal as bes
rren asht kjo dunja.

E kaluara me ka vra
jo smuj me harru
ardhmerin me se shoh
syt me jan verbu
e kaluara mke vra
jo smuj me harru
ardhmerin me se shoh
syt me jan verbu.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet