Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adem Ramadani - Xheneti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xheneti".
3. Video është e këngës "Xheneti", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adem Ramadani - Xheneti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

Komente

Asnjë Koment

30/11/2011

2011-11-30T08:00:00+00:00Vepra t´mira
Vepra t´kqija
kishë pas pat kjo dunja
po kush osht ne rruge
te ALL-LLAHUT aj XHennetin
ka me pa. 2x

REF:

Xhenneti eshte
nje vend
menja jote
ty s´ta merr
bukuri Cmueshme t´rralla
lum aj qe aty do t´mbet. 2X

Era misk ty pot vjen
vendin ma´t mir more ne
XHENET bukuri cmueshme t´rralla
lum aj qe ATY dot mbet .

REF:

XHenneti eshte
nje vend mendja
jote ty s´ta merr
bukuri cmueshme te rralla
lum aj qe aty do´t mbet
lum aj qe aty do´t mbet.


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet