Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adhurim Demiri - Invictus Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Invictus" kënduar nga Adhurim Demiri.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Invictus".

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN


Nuk kemi video për këtë këngë.


Adhurim Demiri
Publikimi: 02/12/2021
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 22
Muzika: Adhurim Demiri
Orkestrimi: Elton Deda
Teksti - Florian Daka
Studio Records - Sokol Marsi
Lead Gutar - Arjan Gjici
Regjia - Armand Vllahu
Drejtor Fotografie - Gentian Kurti
Montazhi - Gjergji Pano
Color Grading - Florand Loca
Dron - Arsen Rroshi
Grafika - Erjon SadikuAdhurim Demiri - Invictus
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Invictus".
3. Video është e këngës "Invictus", por nuk këndohet nga Adhurim Demiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Adhurim Demiri:


Komente 0