Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Vlora Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ka shume kohe qe je larguar,
Nuk e di se ku ke shkuar
Si i çmendur t'kam kerkuar
Neper shi.

Dite nate te sjell ne mënd,
Perseris une emrin Tend
Ikja jote me mungon
O Zot sa me mundon

Ref: (4x)
Vlora ime, emrin kurre nuk ta kam haruar,
Vlora ime ti je plage e pasheruar,
Zemra ime, kendoj dhe qaj per Ty,
Askush tjeter s'te ka dashur sikur une.

Ky tekst u dërgua nga besiPublikimi: 07/09/2008


Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:


Komente 0


Adrian Gaxha - Vlora Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vlora Ime".
3. Video është e këngës "Vlora Ime", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.