Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Te Kerkoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13

Ej ty te kerkoj
ketu zemra mu ndal
hej un te endroj
qe kur ty të kam parë
hej a me degjon
a me shikon a ke harru
hej te kam (------?)
-----------------------?
vaj,vaj,vaj,vaj

Ref:
(------------------?)
sa i vetmuar sonte jam
prej dje aspak se dua
hej ti iluzioni im mbi jete
ej eja me mua hej

une po te therras
te vish mos u masko
une pas ty po ngas serish
mos me mundoo
hejj a me degjon
a me shikon , a ke harru
hej te kam (-------?)
(------------------------------?)
vaj,vaj,vaj,vaaj

Ref:(2x)
(------------------?)
sa i vetmuar sonte jam
prej dje aspak se dua
hej ti iluzioni im mbi jete
ej eja me mua hej
(vaj,vaj,vaj,vaj) .


Ky tekst u dërgua nga Aidda


Nuk kemi video për këtë këngë.


Adrian Gaxha
Publikimi: 01/12/2003
Muzika: Robert Bilbilov
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Robert Bilbilov


Adrian Gaxha - Te Kerkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kerkoj".
3. Video është e këngës "Te Kerkoj", por nuk këndohet nga Adrian Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adrian Gaxha:


Komente 0